Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

МОН змінить розміри надбавки за престижність праці для окремих педпрацівників

Реклама

МОН пропонує переглянути умови встановлення педагогічним працівникам закладів та установ освіти надбавки за престижність педагогічної праці.

Для цього розробили проект змін до постанови КМУ від 23.03.2011 р. № 373.

В загальному порядку надбавку встановлюватимуть в граничному розмірі 30% посадового окладу (ставки зарплати), але не менше 5%, педагогічним працівникам закладів з дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування.

Проте пропонують надбавку за престижність в розмірі не менше 25% посадового окладу (ставки зарплати) встановлювати:

- керівникам, їх заступникам, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників, вчителям закладів загальної середньої освіти, в яких реалізується інноваційний освітній проєкт всеукраїнського рівня за темою "Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти" на базі закладів загальної середньої освіти на 2021-2027 роки;

- педагогічним працівникам інклюзивно-ресурсних центрів.

Надбавку за престижність в розмірі не менше 20% посадового окладу (ставки зарплати) будуть встановлювати:

- керівникам, їх заступникам, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників, педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти, в яких реалізуються Державний стандарт початкової освіти, та/або Державний стандарт базової середньої освіти;

- вчителям української мови і літератури закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин.

Зміни, у разі їх прийняття, запрацюють із 01.01.2022 року.

Маєте питання щодо оплати праці? Відповіді знайдете в системі LIGA360: Бухгалтер. Тут об'єднані ключові професійні видання “БУХГАЛТЕР&ЗАКОН” та “Інтербух”. Більше переваг дізнайтеся за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини