Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Університетам, інститутам та коледжам потрібно з 25 жовтня йти на дистанційне навчання – МОН

Реклама

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров'я України, МОН листом від 21.10.2021 р. № 1/9-558 рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти усіх форм власності та сфер управління.

Вищі військові навчальні заклади, військові коледжі сержантського складу, фахові коледжі зі специфічними умовами навчання організовують освітній процес відповідно до рішень державних органів, у сфері управління яких вони перебувають.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зазначив, що навчання у школах з наступного тижня буде організовано з урахуванням епідемічної ситуації в кожному окремому регіоні.

Де читати професійну аналітику про управління персоналом? У робочому просторі LIGA360:HR-Менеджер! Налаштуйте свою персональну стрічку новин з обраних джерел, отримуйте доступ до аналітики з кадрового обліку, читайте коментарі експертів. Оберіть своє рішення LIGA360 за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини