Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Порядок інформування ДПС про відкриті банківські рахунки змінять

Реклама

ДПС пропонує оновити Порядок подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до контролюючих органів. Відповідний проект змін розміщено на сайті податкової служби.

Проєкт наказу пропонує зміни до Порядку № 721, в частині:

1. Виключення з Порядку № 721 положень, які стосуються процедур подання, обробки, форми і змісту повідомлень про зміну рахунків платників податків (кореспондентських рахунків) за стандартом IBAN (файли повідомлень V та T, файл-відповідь W), визначають перелік підстав для відмови контролюючих органів у взятті рахунків на облік, наданих у цих повідомленнях.

2. Приведення Порядку № 721 у відповідність до змін, внесених до п. 63.14 ПКУ, щодо визначення терміну "дата отримання контролюючим органом повідомлення" у випадках надходження до контролюючих органів повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків в електронному або паперовому вигляді.

3. Узгодження положення Порядку № 721 з положеннями Порядку обліку платників податків і зборів, в частині уточнення переліку юридичних осіб - нерезидентів, стосовно яких банки повинні направляти повідомлення до контролюючих органів у разі відкриття/закриття рахунку нерезидента.

4. Запровадження нової форми повідомлення про зміну рахунків платників податків у національній та іноземній валютах у зв'язку із зміною/наданням податкових номерів платників податків.

5. Виключення обов'язкового реквізиту банківського рахунку "код банку (МФО банку)", оскільки після запровадження міжнародного номера банківського рахунку IBAN такий реквізит включено до номера рахунку.

6. Створення можливості для платників податків надсилати до ДПС в електронній формі запиту для отримання витягу з журналу реєстрації повідомлень про відкриття/закриття рахунків у фінансових установах.

Перевіряйте інформацію про юридичних та фізичних осіб у рішенні LIGA360:Підприємець. Дані ЄДР, публічні кошти, перевірки держорганів, банкрутство, судові рішення, ризики у співпраці. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини