Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У столиці діють чотири блоки пільг для малого та середнього бізнесу під час карантину

Реклама

У столиці продовжують діяти пільги, що були запроваджені у 2020 році для підтримки малого та середнього бізнесу на період карантинних обмежень. Про це повідомив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олександр Харченко.

Наразі у столиці продовжують діяти 4 блоки пільг для малого та середнього бізнесу.

Так, для представників бізнесу, які орендують комунальне майно, але не можуть продовжити діяльність у період карантину, розмір орендної плати становить 1 гривню, а у випадку продовження діяльності - плата за оренду становить 50% від суми у договорі.

«Якщо суб'єкт господарської діяльності дотримався вимог держави і у нього вакциновано 100% персоналу, він приймає людей за COVID-сертифікатами і працює, ми все одно розуміємо, що обсяг його доходу знижується у період карантину. Такий суб'єкт автоматично сплачує лише 50% від оренди. Знижка автоматично застосовується без додаткових договорів», - пояснив Олександр Харченко.

Окрім того, на період дії карантинних обмежень зменшено розмір пайової участі власникам майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства, у тому числі сезонних та відкритих (літніх) майданчиків. Внесок становить одну гривню. А для власників об'єктів сезонної та пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі розмір внеску становить 50% від розміру пайової участі, визначеного у договорах.

Також у столиці запроваджено пільги на розміщення засобів зовнішньої реклами та реклами на транспорті комунальної форми власності у розмірі 50% від визначеної плати у договорі.

Серед іншого, місто збільшило розмір фінансово-кредитної підтримки суб'єктів малого та середнього підприємництва, компенсацію відсотків не тільки за кредитами, а й за «кредитними лініями». Також було розширено перелік суб'єктів малого та середнього бізнесу, які мають право на таку компенсацію, і збільшено кількість банків-партнерів цієї програми.

Якими будуть наступні рішення влади? Користуйтеся екосистемою LIGA360, щоб стежити за прийняттям законів та інших нормативно-правових актів, що можуть вплинути на ваш бізнес та ведення обліку. Дізнайтеся більше про LIGA360 за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини