Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи можна на одній торговій точці використовувати перепрограмований та недоопрацьований РРО

Реклама

Бізнес, який використовує РРО, повинен був до 1 серпня та 1 жовтня 2021 року відповідно забезпечити (за наявності технічних можливостей) доопрацювання РРО їх виробниками (постачальниками) для виконання вимог до форми і змісту розрахункових документів згідно Наказів № 306 та № 329.

Проте на практиці це не завжди відбувається вчасно або ж відсутня технічна можливість для таких дій.

Тож користувач РРО запитав в ДПС, чи можна використовувати паралельно в одній торговельній точці перепрограмований згідно з вимогами Наказів № 306 та № 329 РРО та неперепрограмовані РРО, які включені до Держреєстру РРО та перебували на обліку в ДПС до дня набрання чинності цими наказами?

Податківці пояснюють, що Наказами № 306 та № 329 внесені зміни до Положення про форму і зміст розрахункових документів. Такі зміни стосуються реквізитів фіскальних касових чеків на товари (послуги), що створюються і друкуються РРО та програмними РРО.

Водночас у своєму зверненні користувач вказав, що виробник доопрацював програмне забезпечення на предмет технічної можливості відображення у фіскальних касових чеках обов'язкових реквізитів встановлених Наказами № 306 та № 329. Тож такі РРО мають бути доопрацьовані їх виробниками (постачальниками) та не можуть використовуватись користувачем поряд із не доопрацьованими.

Джерело: ІПК ДПС від 21.10.2021 р. № 3962/ІПК/99-00-07-05-06.

Пошук відповідей на ситуації з бухгалтерського обліку займає багато часу? Знаходьте потрібну інформацію в один клік на ІТ-платформі LIGA360. Деталі за посиланням.

Також переглядайте:

- ДПС повідомила про доопрацювання у безкоштовному ПРРО;

- ДПС пояснила використання операцій "сторно" на програмних РРО.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини