Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податкові зміни можуть зробити тисячі директорів підприємств невиїзними з України

Реклама

Як ми сповіщали, ВРУ все ж прийняла Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень" (законопроект № 5600).

Попри те, що підписання податкових змін-2022 відкладається, немає сумнівів, що монобільшість у ВРУ розблокує підписання цього Закону.

Серед норм, які містить схвалений Закон - тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України керівників підприємств із податковим боргом понад 1 млн грн, який не сплачений упродовж 240 календарних днів. Директор компанії буде невиїзним до погашення такого податкового боргу.

Наразі інформацію про суб'єктів господарювання, які мають податковий борг, ДПС публікує щомісячно на своєму сайті. Тож потенційно усі суб'єкти господарювання з цього списку із сумарним податковим боргом більше 1 млн грн можуть потрапити до переліку тих, щодо яких ДПС через суд може витребувати рішення про заборону на виїзд за кордон керівника такого суб'єкта господарювання.

Дізнавайтеся повну інформацію про контрагентів і фізосіб, з якими плануєте працювати. ІТ-платформа LIGA360 відобразить дані з ЄДР, фінансовий та податковий стан на 6,8 млн компаній та ФОП. А ще тут є дані з державних реєстрів про всіх громадян України. Замовте презентацію LIGA360 та дізнатеся, як бути впевненими у бізнес-зв'язках.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини