Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДПС повідомила розміри лімітів для ФОПів на єдиному податку на 2022 рік

Реклама

ГУ ДПС у Вінницькій області повідомило платникам податків, що при здійсненні діяльності у 2022 році слід ураховувати, що із 1 січня 2022 року відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» розмір мінімальної зарплати становить 6500 грн.

Не пропустіть важливих змін у Новому Році. Нові правила, закони чи реквізити для сплати податків - про все повідомить LIGA360. Тільки до 14 січня LIGA ZAKON дарує новорічні знижки на преміум-рішення для фахівців. Деталі за посиланням.

Отже, обсяг доходу платників єдиного податку у 2022 році не повинен перевищувати:

 • для І групи - 167 розмірів мінімальної заробітної плати - 1085500 грн;

 • для ІІ групи - 834 розміри мінімальної заробітної плати - 5421000 грн;

 • для ІІІ групи - 1167 розмірів мінімальної заробітної плати - 7585500 грн.

  Податківці також повідомили, що якщо підприємець перевищить встановлений розмір доходу, то з наступного кварталу за заявою він переходить на застосування іншої групи єдиного податку або на загальну систему оподаткування. При цьому до суми перевищення вищезазначеного доходу застосовується ставка 15%.

  Безліч завдань бухгалтера - єдина ІТ-платформа LIGA360. Знаходьте та аналізуйте законодавство з бухгалтерського обліку, читайте аналітику, отримуйте алгоритми дій в щоденних ситуаціях. Заручіться підтримкою надійного партнера ЛІГА:ЗАКОН для розумних професійних рішень.

  Залиште коментар
  Увійдіть щоб залишити коментар
  УВІЙТИ
  Підпишіться на розсилку
  Головні новини і аналітика для вас по буднях
  Схожі новини