Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Заклад освіти поновив роботу в дистанційному режимі: чи продовжують роботу педагоги–сумісники

Реклама

Фахівці регіонального управління Держпраці розглянули ситуацію, коли позашкільний заклад призупинив діяльність на 2 тижні, а потім поновив та почав працювати дистанційно. Що директору робити з педагогами - сумісниками?

Із сумісниками укладають трудові договори на загальних підставах.

При запровадженні дистанційної чи надомної роботи працівники-сумісники продовжують виконувати свою роботу (за наявності технічної можливості та обсягів роботи).

Якщо відсутня можливість виконувати роботу, то для працівників запроваджують простій.

Також можуть надаватись відпустки (як щорічні, додаткові, так і без збереження заробітної плати).

Звільняти працівників-сумісників можна на загальних підставах (ст. 36, 38, 40, 41 КЗпП), але із дотриманням відповідної процедури.

Кадрові й бухгалтерські питання, сплата податків, чи релокація бізнесу - дізнайтеся як діяти від експертів LIGA ZAKON за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини