Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДПС назвала можливі варіанти переходу на єдиний податок за ставкою 2%

Реклама

ДПС в Україні повідомила, що для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування за ставкою 2% доходу суб'єкт господарювання подає до контролюючого органу заяву про застосування спрощеної системи оподаткування за вибором у паперовій формі або засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотримання вимог законів України від 22.05.2003 р. № 851-ІV «Про електронні документи та електронний документообіг» зі змінами та доповненнями та від 05.10.2017 р. № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» зі змінами та доповненнями.

Якщо суб'єкт господарювання не може подати заяви до контролюючого органу за місцем податкового обліку, може подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування у паперовій формі до будь-якого найближчого контролюючого органу.

Також суб'єкт господарювання має можливість подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування за ставкою 2%.

Читайте також «ДПС згрупувала податкові зміни для єдинників у період воєнного стану«.

Маєш питання щодо умов воєнного стану? Замов LIGA360 зі знижкою 40%. Отримуй аналітику й консультації з “гарячих” тем: податки, облік, мито, ліцензії, виплати, алгоритми дій для бізнесу.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини