Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Повернення перевірок Держпраці, нова підстава для звільнення та інші зміни в трудове законодавства на період війни

Реклама

Сайт ВРУ повідомляє про прийняття за основу законопроекту щодо оптимізації трудових відносин (зареєстрований за № 7251).

Він пропонує усунути наявні законодавчі прогалини у регулюванні трудових відносин, які виникають під час організації трудових відносин в умовах воєнного стану.

Серед положень прийнятого законопроекту:

1. Запровадити додаткову підставу для звільнення працівника - неможливість забезпечувати працівникові умови праці, внаслідок того, що необхідні для виконання роботи зазначеним працівником виробничі, організаційні, технічні потужності, засоби виробництва або майно роботодавця знищені в результаті бойових дій, а також ввести особливу процедуру вивільнення таких працівників.

2. Скоротити термін додаткової відпустки для учасників бойових дій із 14 до 7 календарних дні.

3. Уточнити, що нормальна тривалість робочого часу у період воєнного стану може бути збільшена до 60 годин на тиждень для працівників, зайнятих на об'єктах критичної інфраструктури (оборонній сфері, сфері забезпечення життєдіяльності населення і т. і.).

4. Змінити порядок надання щорічної основної відпустки працівника, якщо вона становить більше ніж 24 календарних дні.

5. Призупинення дії трудового договору оформлювати наказом (розпорядженням) роботодавця, у якому зазначати інформацію про причини призупинення, строк призупинення трудового договору, кількість і категорії працівників, яких це може стосуватися, умови відновлення дії трудового договору та інше.

Наказ (розпорядження) про призупинення дії трудового договору роботодавець надсилатиме на погодження військово-цивільній адміністрації.

6. У період дії воєнного стану Держпраці та його територіальні органи зможуть здійснювати позапланові перевірки з питань виявлення неоформлених трудових відносин та припинення трудового договору.

Як HR-фахівцю отримувати актуальне законодавство й моніторити зміни? Вся інформація є у LIGA360:HR-менеджер. Замов рішення сьогодні на вигідних умовах.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини