Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Бізнес звільнять від штрафів за порушення строків оприлюднення фінзвітності в період війни

Реклама

Уряд має намір звільнити юридичних осіб від відповідальності за порушення строків оприлюднення фінансової звітності у період дії воєнного стану або стану війни.

Така ініціатива закладена у законопроект № 7378 від 16.05.2022 року, який зареєстрований у Раді.

Цей документ передбачає:

- оприлюднюватимуть річну фінансову звітність та річну консолідовану фінансову звітність разом з відповідними аудиторськими звітами, звітом про управління, консолідованим звітом про управління, звітом про платежі на користь держави та консолідованим звітом про платежі на користь держави упродовж трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період неоприлюднення фінансової звітності;

- у період дії воєнного стану або стану війни, а також протягом трьох місяців після його припинення чи скасування звільнити юридичних осіб від відповідальності за порушення вимог Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” щодо своєчасності та повноти оприлюднення фінансової звітності у повному обсязі на вебсторінці або вебсайті юридичної особи разом з відповідними аудиторськими звітами.

Роз?яснення з “гарячих тем” бухгалтерського обліку є в LIGA360:Бухгалтер. Зміни оподаткування й бухобліку, податкові зобов?язання під час війни, особливості подання звітності - всі документи подано зручними блоками й систематизовано. Обирай вигідний тариф за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини