Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

На порталі «Дія» запрацювала «єДекларація», яка замінила 374 види дозволи та ліцензії

Реклама

Міністерство цифрової трансформації України інформує, що на порталі «Дія» підприємці можуть скористатися новою послугою - «єДекларація». Новий документ на час воєнного стану замінить 374 види дозвільних документів.

Подати єДекларацію в Дії можна за декілька кліків. Натомість раніше підприємці та власники бізнесів мали отримувати різні дозволи та ліцензії для того, щоб розпочати або продовжити власну справу. Проте в умовах воєнного стану ходіння кабінетами з купою ксерокопій під час повітряної тривоги - справа не тільки складна, але й небезпечна.

Вже не треба збирати купи паперових документів та йти до органів влади, щоб отримати дозвільні документи. В Дії єДекларацію можна оформити за 3 хвилини та повністю безкоштовно.

Наприклад, щоб відкрити аптеку, не потрібно ходити десятками кабінетів, отримувати висновок та реєструвати протипожежну декларацію, чекати 10 днів ліцензію на право роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Тепер достатньо просто подати єДекларацію в Дії.

Де бухгалтеру шукати актуальні форми й бланки? Усі чинні документи є в LIGA360:Бухгалтер. Тільки сьогодні придбай зі знижкою 40%.

Подати єДекларацію можуть підприємці:

-у яких закінчився термін дії дозвільних документів до початку воєнного стану,

-які планують вести діяльність, для якої необхідна ліцензія,

- які в умовах війни змінили вид діяльності й починають вести діяльність, для якої потрібна ліцензія.

Перевірити, чи можете ви працювати за єДекларацією можна за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини