Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Відновлено тривалість відпусток освітян, але є певні умови

Реклама

1липня Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин» (законопроект від 05.04.2022 р. №7251). Він передбачає, зокрема, внесення змін до ч. 1 ст. 12 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану». Положення цієї норми змінені на наступне: “У період дії воєнного стану надання працівнику щорічної основної відпустки за рішенням роботодавця може бути обмежено тривалістю 24 календарні дні за поточний робочий рік. Якщо тривалість щорічної основної відпустки працівника становить більше 24 календарних днів, надання не використаних у період дії воєнного стану днів такої відпустки переноситься на період після припинення або скасування воєнного стану. У період дії воєнного стану роботодавець може відмовити працівнику у наданні невикористаних днів щорічної відпустки».

Наразі закон передано на підпис Президенту України. Отже, тривалість відпусток педагогів після підписання закону Президентом України може становити 56 днів, як і раніше. Проте останнє слово за роботодавцем, адже він може ухвалити рішеннялише про 24-денну відпустку.

Про інші зміни, які передбачені законопроектом №7251, ми говорили за посиланням.

Дізнавайтеся першими про зміни законодавства під час воєнного стану. Усі нововведення, аналітика й консультації доступні в LIGA360. Замовляй сьогодні на вигідних умовах.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини