Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи погоджувати із військовою адміністрацією шестиденний робочий тиждень – Держпраці

Реклама

В Держпраці пояснили ситуацію, за якої підприємство працює за п'ятиденним робочим тижнем. Роботодавець пропонує запровадити шестиденний робочий тиждень з метою зменшення тривалості робочого дня. Чи треба таке рішення погоджувати з військовою адміністрацією?

Відповідь фахівців Держпраці - ні, погоджувати таке рішення з військовою адміністрацією не потрібно.

П'ятиденний або шестиденний робочий тиждень встановлює виключно роботодавець (ч. 3 ст. 6 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»).

Як HR-фахівцю отримувати актуальне законодавство й моніторити зміни? Вся інформація є у LIGA360:HR-менеджер. Замов рішення сьогодні на вигідних умовах.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини