Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Оновлена форма об'єднаного звіту з ЄСВ та ПДФО діє із 9 серпня

Реклама

Наказом Мінфіну від 04.07.2022 р. № 189 викладено в новій редакції форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску. Документ чинний із 9 серпня 2022 року.

Також змін зазнав порядок заповнення та подання податковими агентами такого Податкового розрахунку.

Зокрема, в рядку 1.6 вказуватиметься сума нарахованої заробітної плати за найманих працівників, призваних під час мобілізації на військову службу до ЗСУ, які не отримували доходи у вигляді грошового забезпечення у період мобілізації.

В рядку 3.7 відображатиметься сума ЄСВ, нарахованого платниками ЄСВ, які обрали спрощену систему оподаткування - ФОП, які належать до другої та третьої груп платників єдиного податку, а також юридичними особами, які належать до третьої групи платників єдиного податку, на суми зарплати найманим працівникам, яких було призвано під час мобілізації на військову службу до ЗСУ, які не отримували доходів у вигляді грошового забезпечення у період мобілізації.

Щодо цієї категорії платників ЄСВ та бази нарахування ЄСВ маємо і решту змін в рядках та графах форми Податкового розрахунку.

Скористайтесь спеціальною пропозицією LIGA ZAKON. Обирайте тариф "Професійний" чи "Преміум" прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини