Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Звіт про працевлаштування осіб з інвалідністю скасують: прийнято за основу законопроект

Реклама

На пленарному засіданні 16 серпня 2022 року ВРУ прийняла за основу законопроект № 7433 від 03.06.2022 року, який покликаний захистити права фізичних осіб під час воєнного стану та спростити облік робочих місць для осіб з інвалідністю.

Зокрема, передбачається, що відбуватиметься обмін інформацією з Державного реєстру з Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю про створення робочих місць для осіб з інвалідністю, про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю роботодавцями тощо та використання таких даних для обрахунку квоти на працевлаштування людей з інвалідністю. Фактично це прибирає обов'язок роботодавця звітувати за окремою формою про працевлаштування осіб з інвалідністю.

Також для ФОП, в тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, членів фермерського господарства, які не сплачували страхові внески в період дії воєнного стану в Україні, такий період включатимуть до страхового стажу та вважатимуть, що страхові суми було сплачено у розмірі мінімального страхового внеску, визначеного законодавством для кожного з таких періодів.

Короткий огляд цього законопроекту розглядався у новині «Скасування звіту про працевлаштування осіб з інвалідністю і страховий стаж для ФОПів в період війни: новий законопроєкт».

Як HR-фахівцю отримувати актуальне законодавство й моніторити зміни? Вся інформація є у LIGA360:HR-менеджер. Замов рішення сьогодні на вигідних умовах.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини