Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податки дозволять сплачувати електронними грошима: прийнято за основу законопроект

Реклама

Рада прийняла за основу законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо платіжних послуг)» за № 4366.

Цим документом пропонують:

- віднести до доходів, що підлягають оподаткуванню, доходи надавачів платіжних послуг від діяльності на платіжному ринку;

- встановити вимоги щодо повідомлень контролюючих органів про відкриття та закриття рахунків у небанківських надавачів платіжних послуг;

- поширити відповідальність за порушення строку та порядку подання інформації про відкриття або закриття рахунків на небанківських надавачів платіжних послуг.

Окрім того, дозволять сплату податків та зборів із з використанням електронних грошей. А платники єдиного податку першої - третьої груп зможуть здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) із використанням електронних грошей, які погашаються в безготівковій формі.

Ексклюзивна пропозиція LIGA360:Бухгалтер - 2 за ціною 1! Купуєте рішення LIGA360 - обираєте ще одне у подарунок. Дізнайтеся про акційну пропозицію серпня за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини