Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

НКЦПФР прийняла рішення про розкриття емітентами інформації під час війни

Реклама

НКЦПФР ухвалила рішення щодо розкриття регульованої інформації емітентами цінних паперів під час воєнного стану в України. Воно визначає строки розкриття особливої інформації та прийнятий у зв'язку з набранням чинності новим законодавством.

На період війни звільнено емітентів від обов'язку розкривати регульовану інформацію відповідно до законодавства та нормативно-правових актів Комісії.

Після завершення воєнного стану емітенти повинні подати регульовану інформацію в такі строки:

- річна регулярна інформація за 2021 звітний рік - упродовж 90 днів після завершення дії воєнного стану;

- проміжна регулярна інформація за відповідний квартал 2022 року - разом з річною регулярною інформацією за 2021 рік.

Строки розкриття особливою інформації уточнені через набрання чинності Законом, який визначає умови діяльності фінансового сектору у зв'язку із введенням воєнного стану в Україні, а саме:

- особлива інформація про факти, що виникли протягом дії воєнного стану до набрання чинності Закону, розкривається протягом 60 календарних днів з дня набрання ним чинності;

- особлива інформація про факти, що виникли після набрання чинності Закону до набрання чинності рішення Комісії № 1159, розкривається протягом 60 календарних днів з дня набрання чинності Закону;

- особлива інформація про факти, що виникли після набрання чинності рішення Комісії № 1159, розкривається в строки, формі та порядку відповідно до вимог рішення № 2826.

Один бухгалтер добре, а 5 - краще. Тільки зараз придбайте LIGA360 для 5 бухгалтерів всього за 5000 грн/міс. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини