Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Жінок братимуть на військовий облік військовозобов’язаних добровільно, але не всіх — Рада прийняла Закон

7 жовтня 2022, 13:30
4543
0
Реклама

Перший заступник голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Я. Железняк повідомив у своєму телеграм-каналі, що Верховна Рада прийняла в цілому проект закону «Про внесення змін до статті 1 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу"» від 26.12.2021 р. № 6482.

Як HR-фахівцю отримувати актуальне законодавство й моніторити зміни? Вся інформація є у LIGA360:HR-менеджер. Замов рішення сьогодні на вигідних умовах.

В ньому йдеться про добровільний порядок взяття жінок на військовий облік військовозобов'язаних. Так, жінки, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з відповідною військово-обліковою спеціальністю, визначеною в переліку, затвердженому Міністерством оборони України, та придатні до проходження військової служби за станом здоров'я та віком, беруться на військовий облік військовозобов'язаних за їх бажанням.

Але із цього правила є виключення - залишилась норма про медичних працівників: «жінки, які придатні до проходження військової служби за станом здоров'я та віком і закінчили заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти та здобули медичну або фармацевтичну спеціальність, підлягають взяттю на військовий облік військовозобов'язаних».

Бізнес не встигає за сучасним ритмом? Автоматизуйте роботу з LIGA360. Моніторте зміни воєнного стану, правові новації, свіжі судові кейси та діяльність ваших контрагентів. Замовте презентацію LIGA360 для своєї компанії прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини