Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Скаргу на рішення про відмову в реєстрації ПН/РК можна направити повторно, якщо допустили помилку – ДПС

11 жовтня 2022, 15:45
5425
0
Реклама

Платник податку не може виправити помилку, допущену при заповненні скарги щодо рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН (далі - Скарга). Про це ДПС повідомила в роз'ясненні із категорії 101.18 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).

Однак платник може відкликати скаргу із помилками та з врахуванням виправлень подати її повторно.

Нагадаємо, що Скарга подається платником ПДВ в електронній формі засобами електронного зв'язку (п. 5 Порядку). Після отримання ДПС Скарги та надсилання платнику першої квитанції здійснюється перевірка даних Скарги, які визначені п. 10 Порядку (за виключенням інформації про причини незгоди платника податку з рішенням комісії регіонального рівня; вимог платника податку, який подає скаргу), на відповідність даним ДПС.

У випадку виявлення розбіжностей платнику направляється друга квитанція з повідомленням про помилки.

Після їх усунення та в межах передбаченого п. 3 Порядку строку платник податку повторно направляє до ДПС Скаргу з додатками. Якщо розбіжності відсутні - Скарга реєструється в ДПС.

Норми оподаткування й бухобліку, особливості подання звітності й оплати праці - все подано в зручному форматі й систематизовано у рішенні LIGA360:Бухгалтер. Замов рішення прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини