Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Працівник відсутній на робочому місці більше 4 місяців – чи припиняється дія трудового договору

16 листопада 2022, 16:50
8482
0
Реклама

Для припинення дії трудового договору за відповідною підставою мають бути одночасно дотримані дві обов'язкові умови:

1) фактична відсутність працівника на робочому місці понад 4 місяці підряд;

2) відсутність інформації у роботодавця про причини такої відсутності понад 4 місяці підряд (при цьому не має значення поважність чи неповажність причин такої відсутності).

Вбачається, що у випадку невиконання одночасно двох вищенаведених умов звільнення відповідно до такої підстави може бути визнано судом незаконним, наприклад, якщо працівник доведе, що протягом 4 місяців поінформував роботодавця про причини своєї відсутності.

При цьому, виходячи з необхідності виконання вимоги щодо відсутності працівника або інформації про нього 4 місяці підряд, не може вважатись виконанням цієї умови наявність кількох подібних періодів, які в сумі дорівнюють або перевищують 4 місяці.

Оскільки вищезазначена норма набула чинності з 19.07.2022, звільнення працівника відповідно до п. 83 ст. 36 КЗпП можливе не раніше 19.07.2022 року за наявності на дату звільнення 4-х місяців відсутності працівника на роботі та інформації про причини такої відсутності.

Джерело: Лист Держпраці від 12.08.2022 р. № 3055/4/4.1-22а.

Де читати про трудові зміни в умовах воєнного стану? У рішенні LIGA360:HR. Особливості дистанційної роботи, найму і звільнення працівників, бронювання й війського огляду та інші актуальні питання. Замовте LIGA360 - дізнавайтеся першими про найважливіше.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини