Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи можна відмовити інспектору праці в допуску до перевірки, пославшись лише на норму Закону

Реклама

Головне управління Держпраці в Одеській області навело обставини судової справи, в якій суди двох інстанцій підтримали правову позицію інспекторів у винесенні штрафу за недопуск до перевірки.

Тільки до кінця тижня забронюйте свою знижку на рішення LIGA360! Заповніть форму, і дізнавайтесь першими про ексклюзивну пропозицію до дня народження LIGA ZAKON.

В серпні 2021 року була спроба провести інспекційне відвідування на предмет виявлення неоформлених трудових відносин на ТОВ. Проте адміністрація закладу не допустила інспекторів праці до приміщень, не надала можливості поспілкуватися із працівниками, посилаючись на відсутність підстав для інспекційного відвідування, передбачених Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» (далі - Закон № 877-V).

Апеляційна інстанція відхилила доводи ТОВ, що інспекційне відвідування могло бути призначене лише з підстав, передбачених ст. 6 Закону № 877-V, оскільки таке твердження засноване на помилковому розумінні змісту правових норм, які врегульовують спірні правовідносини, та не узгоджується з правозастосовчою практикою Верховного Суду, викладеною, зокрема, у постанові від 07.04.2021 року у справі № 1340/4355/18, відступу від якої не здійснювалось.

Суд встановив, що у даному випадку інспекційне відвідування призначене за наявності визначених законом правових підстав, а саме - за результатами аналізу інформації службової записки інспектора праці за рішенням керівника органу контролю про проведення інспекційного відвідування - наказу Головного управління. Така підстава, зокрема, визначена Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженим постановою КМУ від 21.08.2019 р. № 823, який регулював процедуру проведення інспекційного відвідування.

Спробуйте VERDICTUM в LIGA360. Аналізуйте тексти судових рішень, формуйте аргументи. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини