Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДПС пояснила правила нарахування «умовних» податкових зобов’язань після завершення перебування на єдиному податку за ставкою 2%

28 листопада 2022, 16:20
639
0
Реклама

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує: після завершення застосування платником спрощеної системи з особливостями оподаткування відбувається відновлення правил нарахування та сплати ПДВ.

Платник ПДВ у податковій звітності за перший звітний період повинен нарахувати податкові зобов'язання на вартість товарів, послуг, необоротних активів використаних (поставлених, реалізованих) в не оподатковуваних операціях (реалізованих в період дії воєнного, надзвичайного стану), суми податку по яких були включені до складу податкового кредиту на дату переходу на спрощену систему оподаткування за ставкою 2%:

- за товарами/послугами - виходячи з вартості придбання таких товарів, послуг;

- по необоротних активах, які фактично використані (поставлені, реалізовані) в період перебування такого платника на спрощеній системі оподаткування за ставкою 2% доходу - виходячи з балансової (залишкової) вартості, що склалася станом на початок звітного (податкового) періоду, протягом якого здійснюються такі операції.

LIGA360 - універсальний помічник у роботі бухгалтера. Інструменти онлайн-звітності, правові сервіси для бухгалтера, професійні видання та календарі. Дізнайся більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини