Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Куди роботодавцям треба подавати повідомлення про виплату коштів за лікарняними з 1 січня 2023 року

30 січня 2023, 10:10
2288
0
Автор:
Реклама

Куди з 1 січня роботодавцям подавати повідомлення про виплату коштів за лікарняними і чи потрібно це робити? Фонд соцстраху, який саме перебуває у процесі припинення та передає свої функції Пенсійному фонду, наголосив, що повідомлення про виплату працівникам коштів, отриманих від фондів (як ФССУ, так і ПФУ), необхідно продовжувати подавати.

Форма такого повідомлення та строки його подання наразі не змінились - вони затверджені Постановою № 12, яка продовжить діяти до прийняття Пенсійним фондом відповідного власного порядку.

Подавати повідомлення про виплату необхідно до того фонду, від якого надійшли кошти. На жаль, у зв'язку з технічними причинами, пов'язаними із припиненням ФССУ, подати повідомлення до цього Фонду наразі можливо лише у паперовому вигляді. Роботодавці можуть звернутись безпосередньо до відділення або надіслати документ рекомендованим листом.

Актуальний перелік і контакти відділень ФССУ можна знайти за посиланням.

Якщо страхувальники зареєстровані у Луганській області, повідомлення необхідно надіслати на адресу: м. Дніпро, проспект Яворницького, 93 (отримувач: управління ВД ФССУ у Луганській області). Страхувальники Херсонщини мають подавати повідомлення до відповідних відділень Кіровоградського управління.

Де читати про трудові зміни в умовах воєнного стану? У рішенні LIGA360:HR. Особливості дистанційної роботи, найму і звільнення працівників, бронювання й війського обліку та інші актуальні питання. Замовте LIGA360 - дізнавайтеся першими про найважливіше.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини