Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Медзаклади в тимчасовій окупації отримують кошти на оплату праці – МОЗ

Реклама

Міністр охорони здоров'я запевняє, що медичні працівники, які працюють в тимчасовій окупації, продовжать отримувати українську зарплату.

До Програми медичних гарантій у 2023 році додали новий пакет «Забезпечення збереження кадрового потенціалу для надання медичної допомоги населенню, яке знаходиться на території, яка перебуває в тимчасовій окупації». Претендувати на нього можуть медичні заклади, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, відповідно до наказу Мінреінтеграції.

Такий пакет дозоляє виплатити зарплату медичним працівникам у лікарнях, які знаходяться на тимчасово окупованих росіянами територіях.

Національна служба здоров'я продовжує процес контрактування медзакладів, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях. Пропозиції подали 73 медичні заклади, які працюють в окупації на території Запорізької, Донецької, Луганської та Херсонської областей.

«Наразі ми тримаємо зв'язок з левовою часткою медичних закладів, що перебувають в тимчасовій окупації. У 2023 році кожному медзакладу, з керівництвом якого встановлено належний зв'язок і який укладе контракт із НСЗУ, будуть перераховуватися кошти у розмірі місячного фонду оплати праці», - додав міністр охорони здоров'я.

Де читати про трудові зміни в умовах воєнного стану? У рішенні LIGA360:HR. Особливості дистанційної роботи, найму і звільнення працівників, бронювання й війського обліку та інші актуальні питання. Замовте LIGA360 - дізнавайтеся першими про найважливіше.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини