Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Із 1 лютого для військових скасували додаткову винагороду 30/100 тисяч грн при перебуванні поза фронтом

1 лютого 2023, 15:50
70871
0
Автор:
Реклама

Наказом Міноборони від 25.01.2023 р. № 44 було внесено зміни до Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам. З 1 лютого виплати напряму залежатимуть від районів перебування військовослужбовців, складності і специфіки бойових чи спеціальних завдань, які вони виконують.

Як повідомило Міноборони, розмір додаткової грошової винагороди військовим, які беруть безпосередню участь у бойових діях, не зміниться. А ось для тилових підрозділів та військовослужбовців, які перебувають поза зоною бойових дій, виплата додаткової винагороди припиняється.

Надалі бойові виплати у 100 тис грн на місяць будуть збережені українським бійцям, які воюють з противником на передньому краї. Те ж саме стосується сімей полонених та зниклих безвісти - виплати винагороди у розмірі 100 тис. грн для них також зберігаються. Скасування додаткової винагороди стосується військовослужбовців та співробітників системи МВС, які перебувають поза зоною бойових дій у різних регіонах України, строковиків і курсантів ВВНЗ, офіцерів управлінь і штабів, а також деяких інших категорій.

Водночас, заявило Міноборони, з 1 лютого 2023 року будуть збільшені розміри щомісячного (основного) грошового забезпечення (без додаткової винагороди) військовослужбовців так, щоб мінімальний його рівень для Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби, становив не менше ніж 20 100 грн, також для осіб рядового і начальницького складу ДСНС та поліцейських - на рівні не менше ніж 17 000 грн.

Зміни також передбачають категорії військовослужбовців, які однозначно не включаються до наказів про виплату додаткової винагороди. Це, зокрема, ті, які вживали алкогольні напої (наркотичні або психотропні речовини) на території військової частини як у службовий, так і в позаслужбовий час, прибували на службу та/або виконували обов'язки військової служби в стані алкогольного (наркотичного) сп'яніння.

Що треба знати бухгалтеру про надання і оплату відпусток у 2023 році? Усі потрібні матеріали оновлюються у LIGA360. Слідкуйте за розілом "Персонал" - отримуйте інформацію про зміни законодавства, оплати лікарняних та оподаткування заробітної плати. Замовте свою LIGA360 прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини