Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін встановив обов’язкові вимоги для проектування і будівництва, відновлення пошкоджених об’єктів

24 лютого 2023, 16:10
316
0
Автор:
Реклама

Під час проектування і будівництва, відновлення пошкоджених об'єктів суб'єкти містобудування зобов'язані дотримуватися вимог містобудівного законодавства, будівельних норм, нормативних документів, обов'язковість застосування яких встановлена законодавством, щодо забезпечення доступності і безпеки об'єктів для маломобільних груп населення, у тому числі осіб з інвалідністю, енергоефективності, укриття населення в об'єктах фонду захисних споруд цивільного захисту, інженерно-технічних заходів цивільного захисту, вимог пожежної та техногенної безпеки. Про це йдеться в урядовій Постанові № 152.

Також Кабмін передбачив, що усі товари (у тому числі транспортні засоби загального користування), що можуть використовуватися маломобільними групами населення, включаючи осіб з інвалідністю, закупівля яких забезпечується за рахунок бюджетних коштів та коштів міжнародних фінансових організацій, мають відповідати вимогам щодо доступності для таких осіб.

Третя вимога: усі публічні послуги, включаючи послуги з інформування та оповіщення населення, мають бути доступними для всіх осіб, включаючи маломобільні групи населення, у тому числі осіб з інвалідністю, а також враховувати потреби осіб з різним рівнем можливостей до комунікації, в тому числі осіб з порушеннями слуху, мови і мовлення, зору, когнітивними порушеннями.

Отримай доступ до найповнішої інформаційної бази для бухгалтера прямо сьогодні! Понад 1,7 млн нормативно-правових актів й аналітики, форми та бланки для бухгалтерського обліку. Дізнайся ще більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини