Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

До якого бізнесу не прийдуть слідчі Бюро економічної безпеки – зізнання директора БЕБ

10 березня 2023, 10:11
1153
0
Автор:
Реклама

Якщо бізнес діє у межах закону, до них не прийде БЕБ - на цьому наголосив директор Бюро економічної безпеки Вадим Мельник під час зустрічі з представниками бізнесу.

«Сьогодні для нас важлива думка бізнес-середовища. Адже бізнес наповнює бюджет та залучає інвестиції в економіку. Необхідно створити умови для прозорої роботи та комунікації з суб'єктами господарської діяльності, з інститутами громадянського суспільства», - зазначив Віталій Драгунов.

Головне те, що більші ризики для економіки треба шукати не на тих підприємствах, які сплачують податки та наповнюють бюджет. «Якщо ми «б'ємо» реальний бізнес, то фактично битимемо по бюджету. Натомість треба бити по тіньовому сектору, який шкодить бюджету, шкодить «білому» бізнесу, в тому числі - створюючи нездорову конкуренцію. З бізнесом же, який чітко дотримується встановлених у державі «правил гри», мають бути нормальні партнерські відносини, щоб він успішно працював, отримував прибутки для себе та більше сплачував до бюджету. Тиск на такий бізнес - неприпустимий», - зазначив Вадим Мельник.

До підприємства прийшли контролюючі органи? Знайте, як захистити бізнес правовим шляхом з ІТ-платформою LIGA360. Подробиці за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини