Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Із 1 травня – нові заяви про держреєстрацію, для переходу на спрощену систему – нові правила заповнення

18 квітня 2023, 13:10
1025
0
Автор:
Реклама

З метою удосконалення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань Міністерство юстиції України інформує, що 29 березня 2023 року прийнято наказ № 1158/5, відповідно до якого форми заяв у вказаній сфері викладено у новій редакції. Наказ набирає чинності 1 травня 2023 року.

Подання заяв відповідно до затверджених вказаним наказом форм в частині обрання спрощеної системи оподаткування та/або добровільної реєстрації як платника ПДВ та/або включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій під час держреєстрації змін до відомостей про юридичну особу/фізичну особу - підприємця, що містяться в ЄДР, шляхом заповнення відповідних сторінок заяв буде здійснюватися з дня розміщення відповідного оголошення на вебсайті Міністерства юстиції України.

Підприємці слідкують за змінами з LIGA360. Це рішення дозволяє моніторити всі важливі фактори, що можуть впливати на діяльність компанії. Слідкуйте за законодавчими змінами, реєстраційними змінами компаній, згадками в ЗМІ. Відчуйте повний контроль інформації з LIGA360.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини