Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мінфін скоригував порядок оцінювання діяльності головбухів бюджетних установ

Реклама

Мінфіну затвердив наказ ««Про внесення змін до Порядку проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень» 06.04.2023 р. № 174.

Ключова зміна - для отримання результатів зовнішнього оцінювання Комісія Державної казначейської служби України в межах повноважень органів Казначейства визначає та затверджує перелік питань, за якими буде здійснюватися зовнішнє оцінювання. Такий перелік питань сформують з огляду на повноваження головного бухгалтера та завдання бухгалтерської служби, визначені Типовим положенням.

Таке рішення пов'язано із тим, що внаслідок збройної агресії країни-агресора окремі території перебувають в зоні активних воєнних (бойових) дій або в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), що в окремих випадках призвело до пошкодження майна, втрати документів, неналежного подання до бухгалтерської служби інформації про проведені господарські операції, відсутності умов для належного відображення всіх господарських операцій, релокації суб'єктів державного сектору, що зі свого боку значно може вплинути на об'єктивність оцінки діяльності головного бухгалтера.

Готуєте фінансову й бюджетну звітність? Шукайте рекомендації в LIGA360, а також скористайтеся інструментами онлайн-звітності. Замовте LIGA360 прямо зараз, щоб економити робочий час.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини