Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Несвоєчасна сплата ЄСВ: чи можливе самостійне нарахування штрафу

Реклама

Штрафи у разі своєчасно несплачених сум ЄСВ нараховує контролюючий орган у порядку і розмірах, визначених законодавством - нагадують в Головному управлінні ДПС у Запорізькій області.

За несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) ЄСВ на платників, які допустили зазначене порушення у період до 1 січня 2015 року, накладають штраф у розмірі 10% своєчасно не сплачених сум.

У разі несплати (неперерахування) або несвоєчасної сплати (несвоєчасного перерахування) ЄСВ на платників, які допустили зазначене порушення починаючи з 1 січня 2015 року та надалі, - у розмірі 20% своєчасно не сплачених сум. Розрахунок цієї фінансової санкції проводять на підставі даних інформаційної системи контролюючого органу.

За несплату, неповну сплату або несвоєчасну сплату суми ЄСВ одночасно з видачею сум виплат, на які нараховується ЄСВ (авансових платежів), накладають штраф у розмірі 10% таких несплачених або несвоєчасно сплачених сум. Розрахунок зазначеної штрафної санкції здійснюють за даними акта документальної перевірки платника ЄСВ.

Бажаєте першими дізнаватися про всі податкові та бухгалтерські зміни у 2023 році? Слідкуйте за розділами "Податки" та "Новації воєнного стану" у LIGA360:Бухгалтер. А ще ви можете налаштувати моніторинги, щоб отримувати сповіщення автоматично. Замовте LIGA360 прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини