Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Важливі фінансові новації, включно з податковими – Президент окреслив наміри щодо радикальної податкової реформи

9 червня 2023, 10:05
509
0
Автор:
Реклама

Президент Володимир Зеленський вважає необхідною радикальну податкову реформу, але після війни. Про це він сказав на пресконференції, відповідаючи на запитання LIGA.net щодо ставлення до проєкту податкової реформи "10-10-10", інформує Ліга.Фінанси.

"Реформа правильна, реформа точно буде. Відновлення нашої держави має бути в найкращій [податковій] системі Європи, щоб наша держава була привабливою для повернення", - сказав Зеленський.

За його словами, це стосується не тільки податків. "По-іншому неможливо повернути людину, яка, наприклад, у Польщі заробляє 1000 євро, а у нас 500-600. Ти не повернеш цю людину. Тому будуть важливі фінансові новації, включно з податковими".

Він пояснив, що законопроєкт про податкову реформу поки що не вносять на розгляд, тому що іде війна й існують домовленості з Міжнародним валютним фондом.

"Ми дотаційна економіка. Не ми встановлюємо правила зараз, коли не наша економіка генерує гроші, а їх нам дають. Тому що ми виплачуємо пенсії за рахунок інших держав. Тому ми повинні рахуватися з МВФ. Усі міжнародні інституції бояться ризиків зниження податків. Коли великі ризики через виїзд бізнесу і втрату робочих місць, а ти хочеш при цьому знизити податки, авжеж, тобі ніхто не дасть такої можливості", - сказав Зеленський.

"Програма мені подобається, але потрібно, щоб вона подобалася не тільки нам з вами", - підсумував він.

Зміни та нововведення щодо подання податкової звітності у 2023 році - знайдете у LIGA360:Бухгалтер. А модуль "Податки-2023" допоможе бути в курсі численних змін, що відбуваються цього року в податковому законодавстві України. Замовте свою LIGA360 прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини