Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мінсоцполітики назвало категорії дітей, на відпочинок яких 14 тисяч грн виплачують напряму батькам

23 червня 2023, 10:00
2006
0
Автор:
Реклама

Мінсоцполітики інформує, що 1 червня уряд запустив програму монетизації послуги дитячого оздоровлення та відпочинку за принципом «гроші ходять за дитиною». Тепер держава виплачуватиме батькам кошти, на які ті зможуть самостійно придбати путівку для дитини у табір оздоровлення і відпочинку.

Щоб отримати кошти, батькам (або особам яка його/її замінює) достатньо відкрити спеціальну картку в «ПриватБанк», на яку буде зараховано 14 165 грн на кожну дитину. Далі - обрати табір в карпатському регіоні з переліку закладів вищої категорії і придбати путівку.

Наразі батьки можуть самостійно перевірити себе у переліку отримувачів коштів, а також обрати та забронювати путівку до закладу оздоровлення та відпочинку за посиланням.

До Переліку отримувачів послуги входять сім'ї з дітьми, що мають соціальний статус «діти з інвалідністю» або «діти з багатодітних сімей» віком 7-18 років з числа малозабезпечених, що проживають у одній з областей: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська та Київська.

Не витрачайте час на пошук аналітики на різних ресурсах. Тепер усі видання LIGA ZAKON для бухгалтерів доступні у рішенні LIGA360. А ще ти можеш налаштувати свою стрічку професійних новин та обраних посилань для роботи. Замовляй LIGA360 прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини