Під час щорічної Серпневої конференції МОН Віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та Міністр освіти і науки Оксен Лісовий представили бачення трансформації сфери освіти. Про це повідомили у Мінцифрі.
Михайло Федоров заявив про необхідність зміни правила формування заробітної плати педагогів: «Що стосується педагогів. Найголовніше, це і позиція президента, і позиція міністра освіти, ми маємо змінити умови праці, ми маємо змінити правила формування заробітної плати. Не може бути 50 видів доплат і врешті-решт отримання такої-то зарплати». За його словами, у влади вже є конкретні напрацювання в цьому напрямі, а також зібрано найкращий світовий досвід формування зарплати педагогів.
«Але найголовніше, нам потрібно для людей, які сьогодні в системі освіти, створити умови, щоб вони не думали про якісь інші потреби, крім того, як надихати дітей на навчання. І зробити так, щоб люди, які не в системі або залишили систему, але хочуть служити дітям, батькам і країні, повернулися в систему. А без змін заробітної плати це зробити просто неможливо», - сказав Федоров.
Читайте всю бухгалтерську аналітику на єдиній платформі LIGA360. Отримайте доступ до видань Інтербух, БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, Вісник МСФЗ. А ще налаштуйте стрічку новин з найпопулярніших онлайн-ресурсів. Придбайте прямо сьогодні.
Читайте також:
- Неможливість виходу працівника на роботу в зоні бойових дій: дії роботодавця
- Працівник - доброволець ДФТГ: як нараховувати середній заробіток
- Відпускні в зарплатній звітності: практичні ситуації
- Які пільги для педагогів та працівників культури у сільській місцевості - Мінсоцполітики
- МОН вимагає від педагогів повернення бюджетних коштів - тепер офіційно
- Із 1 вересня і до наступного Дня Конституції - про що йдеться у рішенні КМУ про навчальний рік