Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як виправити помилки у звітності з єдиного податку ФОП: алгоритм від ДПС

31 серпня 2023, 15:45
1884
0
Автор:
Реклама

Податківці розповіли, яким чином ФОП - платник ЄП першої-третьої груп може виправити інформацію, зазначену у розд. І "Загальні показники підприємницької діяльності" Податкової декларації платника ЄП - ФОП.

Так, у разі самостійного виправлення інформації, відображеної у розд. I "Загальні показники підприємницької діяльності" Декларації за попередній звітний (податковий) період можуть подати Декларацію за такий самий звітний період:

- до закінчення граничного строку подання Декларації - з типом "Звітна нова", заповнюючи повторно всі показники зазначені у попередньо поданій Декларації, яка уточняється;

- після закінчення граничного строку подання Декларації - з типом "Уточнююча", заповнюючи повторно всі показники зазначені у попередньо поданій Декларації, яка уточняється.

При цьому, при поданні Декларації з типом "Уточнююча" показник рядка 14 "Загальна сума єдиного податку, яка підлягає нарахуванню та сплаті в бюджет за підсумками поточного звітного (податкового) періоду" переноситься у рядки 15 "Сума єдиного податку, яка підлягала перерахуванню до бюджету, за даними звітного (податкового) періоду, в якому виявлена помилка" та 16 "Уточнена сума податкових зобов'язань за звітний (податковий) період, у якому виявлена помилка".

При цьому контролери нагадують, що обмежень щодо кількості поданих уточнюючих Декларацій ПКУ не встановлено, а кожна подана уточнююча Декларація уточнює показники попередньо поданих Декларацій.

Джерело: роз'яснення з категорії 107.01 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua)

LIGA360 має відповіді на будь-яке питання бухгалтера. Понад 1200 алгоритмів дій, особисті консультації експертів, новини й аналітика з "гарячих" тем. Замовте тестовий доступ за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини