Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Що заборонено пересилати поштою: новий перелік від Кабміну

15 вересня 2023, 11:17
2627
0
Автор:
Реклама

Постановою Кабміну від 08.09.2023 р. № 958 затверджено Перелік вкладень, заборонених до пересилання у поштових відправленнях.

Отже, у внутрішніх поштових відправленнях забороняється пересилати, зокрема:

  • вогнепальну зброю усіх видів, основні частини зброї, пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патрони до них, холодну зброю та інші предмети, спеціально призначені для нападу, бойові припаси, засоби ініціювання вибуху, вибухові речовини або вибухові пристрої, легкозаймисті або інші небезпечні речовини, якщо інше не передбачене законодавством;

  • наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори, та їх аналоги;

  • токсичні та радіоактивні речовини, ртуть, кислоти, отруйні, їдкі речовини; тварин та отруйні рослини;

  • національну валюту (крім нумізматичних монет та їх колекцій), іноземну валюту;

  • харчові продукти, строк придатності яких не перевищує 10 днів;

  • алкогольні напої з вмістом спирту етилового понад 8,5%об'ємних одиниць, тютюнові вироби, рідини, що використовуються в електронних сигаретах, на яких відсутні марки акцизного податку встановленого зразка тощо.

У міжнародних поштових відправленнях забороняється пересилати, зокрема, дозволи на право носіння зброї, трудові книжки, військові квитки, документи, що посвідчують особу (крім пересилання в реєстрованих міжнародних поштових відправленнях паспортів громадянина України для виїзду за кордон, а також у період воєнного стану або на період, що закінчується в останнє число місяця, у якому завершується дія карантину, встановленого на території України Кабінетом Міністрів, паспортів громадянина України, посвідчення особи на повернення в Україну, національних посвідчень водія на право керування транспортними засобами відповідної категорії.

Також постановою № 958 затверджено Порядок вилучення вкладень, заборонених до пересилання, із поштових відправлень та розпорядження ними.

Отримай доступ до найповнішої інформаційної бази для бухгалтера прямо сьогодні! Понад 1,7 млн нормативно-правових актів й аналітики, форми та бланки для бухгалтерського обліку. Дізнайся ще більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини