Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін встановив додаткову винагороду військовослужбовцям — хто отримає

21 вересня 2023, 11:15
41734
0
Автор:
Реклама

Кабмін постановою від 15.09.2023 р. № 1001 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 168» доповнив перелік посад військовослужбовців, які мають право на виплату додаткової винагороди згідно постанови Кабміну від 28.02.2022 р. N 168.

Про які категорії військовослужбовців і які розміри додаткової винагороди йдеться у новій постанові?

Додаткову винагороду встановили як для посад осіб офіцерського складу, так і для посад осіб сержантського складу.

Отже, за категоріями посад керівного та інструкторсько-викладацького складу у навчальних військових частинах встановили доплати в наступних розмірах.

Таблиця

Розміри

додаткової винагороди за категоріями посад керівного та інструкторсько-викладацького складу у навчальних військових частинах (навчальних центрах, навчальних підрозділах)

Категорія посад

Розмір додаткової винагороди, гривень

Посади осіб офіцерського складу

Керівний склад

25000

Інструкторсько-викладацький склад:

особи, які обіймають посади інструкторсько-викладацького складу (тимчасово виконують обов'язки за посадами) циклових комісій (циклів, відділень, груп підготовки) (за типом кафедри у вищих військових навчальних закладах)

25000

особи, які обіймають посади інструкторсько-викладацького складу (тимчасово виконують обов'язки за посадами) навчальних підрозділів (навчальний взвод, навчальна рота (батарея), відділ, відділення, навчальний курс, школа); особи, які обіймають посади начальників (заступників) або керівників (заступників) циклових комісій (груп підготовки)

30000

Посади осіб сержантського складу

Керівний склад

25000

Інструкторський склад:

особи, які обіймають посади (тимчасово виконують обов'язки за посадами) інструкторського складу та мають базовий рівень підготовки сержантського (старшинського) складу

15000

особи, які обіймають посади (тимчасово виконують обов'язки за посадами) інструкторського складу та мають базовий рівень підготовки сержантського (старшинського) складу і базовий рівень підготовки інструкторського складу

20000

особи, які обіймають посади (тимчасово виконують обов'язки за посадами) інструкторського складу та мають середній рівень підготовки сержантського (старшинського) складу і підвищений рівень підготовки інструкторського складу

25000

особи, які обіймають посади (тимчасово виконують обов'язки за посадами) інструкторського складу та мають підвищений рівень підготовки сержантського (старшинського) складу і академічний рівень підготовки інструкторів

30000

Також встановили, що військовослужбовцям, які у зв'язку з пораненням (контузією, травмою або каліцтвом), пов'язаним із захистом Батьківщини, визнані військово-лікарською комісією обмежено придатними до військової служби або непридатними до військової служби з переоглядом через 6 - 12 місяців та зараховані у розпорядження відповідних командирів, протягом двох місяців з дня зарахування у розпорядження (без врахування часу перебування у відпустці та на лікуванні) виплачується грошове забезпечення (без урахування додаткової винагороди) за останньою займаною посадою у повному обсязі. Після перебування у розпорядженні понад два місяці і до закінчення перебування у розпорядженні таким військовослужбовцям щомісяця виплачується оклад за військовим званням, надбавка за вислугу років та додаткова винагорода у розмірі 20100 грн.

Ця постанова набрала чинності 20.09.2023 р. і застосовується в частині виплати додаткової винагороди з 1 червня 2023 року.

В рішенні LIGA360:HR все про особливості дистанційної роботи, найму і звільнення працівників, бронювання й військового обліку та інші актуальні питання. Замовте LIGA360 - дізнавайтеся першими про найважливіше.

Читайте на цю тематику:

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини