Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Окремі обмеження по військовій службі щодо граничного віку скасують — новий законопроєкт

27 вересня 2023, 11:50
13222
1
Автор:
Реклама

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт «Про внесення змін до частини 2 статті 22 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо реалізації права осіб на перебування на військовій службі» N 10084 від 25.09.2023 р.

Він передбачає доповнити ч. 2 ст. 22 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» наступним абзацом: «Під час дії воєнного стану військовослужбовці Збройних Сил України та інших військових формувань, які мають високу професійну підготовку, досвід практичної роботи на займаній ними посаді, визнані військово-лікарською комісією придатними за станом здоров'я для проходження військової служби, на їх прохання можуть бути залишені на військовій службі понад граничний вік перебування на військовій службі, без обмежень по віку та строку залишення на військовій службі.»

Нагадаємо, що наразі громадяни відбувають військову службу відповідно до закону, який встановлює певні обмеження по службі, зокрема щодо граничного віку. Так, ст. 22 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» визначає граничний вік перебування на військовій службі, який встановлюється для військовослужбовців, які проходять військову службу під час особливого періоду, з числа осіб:

- рядового, сержантського і старшинського складу, молодшого та старшого офіцерського складу - до 60 років;

- вищого офіцерського складу - до 65 років.

В рішенні LIGA360:HR все про особливості дистанційної роботи, найму і звільнення працівників, бронювання й військового обліку та інші актуальні питання. Замовте LIGA360 - дізнавайтеся першими про найважливіше.

Читайте на цю тематику:

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини