Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Яка відповідальність ФОП на єдиному податку за неподання заяви про зміну видів діяльності

30 листопада 2023, 14:55
582
0
Автор:
Реклама

Нормами ПКУ не передбачена відповідальність за неподання фізичною особою - підприємцем - платником єдиного податку першої - третьої груп заяви у разі зміни видів господарської діяльності.

Разом з тим, згідно з абзацом першим п. 299.11 ПКУ у разі виявлення відповідним контролюючим органом під час проведення перевірок порушень платником єдиного податку І-ІІІ груп вимог, встановлених главою 1 «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» розд. XIV ПКУ, відбудеться анулювання реєстрації платника єдиного податку. Вона проводиться за рішенням указаного органу, прийнятим на підставі акта перевірки, з першого числа місяця, наступного за кварталом, в якому допущено порушення. У такому випадку суб'єкт господарювання має право обрати або перейти на спрощену систему оподаткування після закінчення чотирьох послідовних кварталів з моменту прийняття рішення контролюючим органом.

Про це нагадали у Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Бажаєте першими дізнаватися про всі податкові та бухгалтерські зміни? Слідкуйте за розділами "Податки" та "Новації воєнного стану" у LIGA360:Бухгалтер. А ще ви можете налаштувати моніторинги, щоб отримувати сповіщення автоматично. Замовте LIGA360 прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини