Додатком до Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації є фінансова звітність, яку складають та подають такі підприємства.
Регулює ведення бухобліку та складання фінзвітності Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 р. № 996-XIV.
Так, згідно з п. 1 розд. ІІ НП(С)БО 1 неприбуткові установи та організації (крім мікропідприємств, малих підприємств та бюджетних установ) разом із Звітом подають:
Баланс;
Звіт про фінансові результати;
Звіт про рух грошових коштів;
Звіт про власний капітал;
Примітки до річних звітів (форми № 1-5).
Водночас, згідно з п. 2 розд. 1 НП(С)БО 25 неприбуткові установи, які є малими підприємствами та мікропідприємствами, подають скорочену за показниками фінансову звітність (Фінансовий звіт малого підприємництва, Фінансовий звіт мікропідприємства) у складі Балансу і Звіту про фінансові результати (форми № 1-м, № 2-м або № 1-мс, № 2-мс).
Бюджетні установи разом зі Звітом подають наступні форми фінансової звітності:
Баланс (форма № 1-дс);
Звіт про фінансові результати (форма № 2-дс);
Звіт про рух грошових коштів (форма № 3-дс);
Звіт про власний капітал (форма № 4-дс);
Примітки до річної фінансової звітності (форма № 5-дс).
Податківці Головного управління ДПС у Житомирській області нагадали, що підтверджує подання фінзвітності разом зі Звітом позначка «+» в Звіті, яку відповідальна особа має ставити у клітинці «ФЗ» таблиці «Наявність додатків» та у таблиці «Наявність поданих до Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації додатків - форм фінансової звітності».
Також позначки варто проставити і у тих графах таблиці, які відповідають назвам форм фінзвітності, що подана разом зі Звітом.
Відчуйте силу інформації на вашому боці - з LIGA360 PRO. Експертна аналітика допоможе знайти правильний алгоритм дій для керівника, юриста, бухгалтера чи комплаєнс-офіцера. Замовте доступ за посиланням.