Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як перевірити майбутнього роботодавця – поради міністерства

15 лютого 2024, 14:15
277
0
Автор:
Реклама

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України розповіло, як можна отримати уявлення про те, де і з ким збираєтеся працювати, а також уникнути можливого шахрайства.

Зверніть увагу, де опублікована вакансія

Це мають бути сайти відомих систем пошуку роботи. Вони публікують вакансії лише від реальних роботодавців. Якщо пропозицію розміщено в соцмережах, то перегляньте сторінку автора публікації. А також інформацію про вакансію: вона має бути конкретною і зрозумілою.

Переконайтеся, що ваш потенційний роботодавець реальний

Щоб перевірити справжність компанії та її юридичний статус, скористайтеся сервісами пошуку.

Зверніть увагу на назву компанії/підприємства

Якщо ви ніколи не чули такої, знайдіть її офіційний сайт або сторінки в соцмережах. У розділі «Про нас» є інформація про діяльність бізнесу, керівників, підходи до роботи тощо.

Не соромтеся ставити запитання роботодавцю

Запитуйте все, що вас цікавить, і звертайте увагу на те, що питають у вас. Роботодавця мають цікавити насамперед ваші професійні якості, а вас - умови роботи, її оплата, можливість кар'єрного зростання тощо.

Всі джерела інформації для вашої роботи - в новому рішенні LIGA360 PRO. Доступ до найповнішої бази законодавства, судових рішень та інструментів перевірки контрагентів. Дізнайтеся більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини