Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Платнику податків не потрібно повідомляти контролерів про отримання або знищення печатки

11 квітня 2024, 13:15
99
0
Автор:
Реклама

Фахівці ГУ ДПС у Рівненській області надали відповідь на питання «Чи повинен платник податків повідомляти контролюючі органи про отримання або знищення печатки?»

Контролери відзначили, що нормативно-правові акти з питань оподаткування не передбачають обов'язку платника податків повідомляти контролюючі органи про отримання або знищення печатки.

Разом з цим, узагальнюючи норми ПКУ (в тому числі п. 48.3), форми документів, які подають контролерам (заяви, повідомлення, податкові декларації тощо), передбачають засвідчення підпису ФОПа або посадових осіб - юрособи печаткою за її наявності.

Радимо також ознайомитися зі статтею «Чи потрібно отримувати електронну печатку в разі використання в діяльності звичайної?»

Хочете отримати найвигіднішу ціну на преміум-рішення LIGA 360: Бухгалтер? Тільки зараз для тарифу діє спецпропозиція. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини