Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як рахувати час роботи ПРРО в режимі офлайн — ДПС

Реклама

Згідно з п. 3 розд. V Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Мінфіну «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547» від 23.06.2020 р. № 317 програмне рішення ПРРО під час роботи в режимі офлайн має забезпечувати постійний контроль, зокрема, щодо:

  • відновлення зв'язку ПРРО із фіскальним сервером та перевіряти наявність такого зв'язку перед формуванням кожного розрахункового документа в режимі офлайн;

  • дотримання граничних строків застосування режиму офлайн, інформувати особу, яка здійснює розрахункову операцію про залишок часу, протягом якого може тривати режим офлайн, та припинити проведення розрахункових операцій у режимі офлайн у разі досягнення одного із граничних строків (36 годин підряд або 168 годин протягом календарного місяця).

  • ПРРО має бути автоматично переведений із режиму офлайн у режим онлайн-обміну з фіскальним сервером у момент відновлення зв'язку між ПРРО та фіскальним сервером (п. 2 розд. V Порядку № 317).

Отже, в ПРРО час перебування в режимі офлайн рахують від моменту переходу в режим офлайн до виходу з режиму офлайн.

Податківці Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків нагадали, що перехід в режим офлайн відбувається при формуванні Повідомлення про проведення розрахункових операцій у період відсутності зв'язку між ПРРО та фіскальним сервером за формою № 4-ПРРО (додаток 4 до Порядку № 317 (ідентифікатор J/F1316901)). При цьому вихід з режиму офлайн - передача чеків/звітів сформованих в режимі офлайн на фіскальний сервер ДПС.

Роботу в режимі офлайн платник податків може контролювати сумуючи періоди часу, протягом якого ПРРО перебував у режимі офлайн: від дати та часу, що зазначені у Повідомленні за ф. № 4-ПРРО з відміткою «початок переведення ПРРО в режим офлайн» до дати та часу, зазначених у Повідомленні за ф. № 4-ПРРО «завершення режиму офлайн».

В програмному рішенні «ПРРО Каса» відображається час проведений в режимі офлайн.

Хочете отримати найвигіднішу ціну на преміум-рішення LIGA 360: Бухгалтер? Тільки зараз для тарифу діє спецпропозиція. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини