Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Неподання до 10 травня Податкового розрахунку призведе до проблем з лікарняним – ПФУ

19 квітня 2024, 10:05
505
0
Автор:
Реклама

Триває звітна кампанія щодо подання Податкового розрахунку за І квартал 2024 року, яка завершиться 10 травня 2024 р. Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску був затверджений Наказом №4.

Дані до Реєстру застрахованих осіб, який формує та веде Пенсійний фонд, вносяться в тому числі на підставі відомостей про нараховану заробітну плату (дохід, грошове забезпечення, допомогу, компенсацію) застрахованих осіб, на яку нараховано, і з якої сплачено страхові внески. Такі відомості надходять до Пенсійного фонду від Державної податкової служби в порядку міжвідомчого обміну.

Інформація з Реєстру застрахованих осіб використовується не тільки для призначення пенсійних виплат, а й для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Також від актуальності та повноти інформації в Реєстрі застрахованих осіб залежить створиться електронний листок непрацездатності чи ні. Відсутність Податкового розрахунку за звітний квартал після закінчення терміну подання такого звіту може бути причиною відмови громадянам щодо отримання державних послуг та соціальних гарантій, наголошує Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області..

Спробуйте LIGA360 PRO - рішення нового покоління для пошуку й аналізу інформації. Знаходьте відповіді, консультації експертів та алгоритми дій для вашої сфери діяльності. Більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини