Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Із 22 квітня збільшили вартість бланків нотаріальних документів

22 квітня 2024, 11:50
520
0
Автор:
Реклама

Починаючи з 22 квітня 2024 року, вартість спеціальних бланків нотаріальних документів становитиме 29,04 грн з ПДВ. Про це 19 квітня повідомило ДП «НАІС». У приватних нотаріусів був час лише до 21 квітня, щоб купити бланки за старою ціною - 25,50 грн. Державним нотаріальним конторам пообіцяли відвантаження бланків за ціною, що діє на дату відвантаження.

Своєю чергою, Нотаріальна палата України вказує, що інформацію про підвищення ціни на бланки оприлюднено в останній робочий день тижня, що істотно ускладнює можливості для виконання вказаних умов щодо замовлення нотаріусами бланків за попередньою ціною. У НПУ вважають, що у питанні строків для розміщення інформації про зміну ціни бланків слід орієнтуватися на загальні положення цивільного законодавства про справедливість, добросовісність та розумність (ст. 3 ЦКУ).

Тобто відповідна інформація повинна оприлюднюватись у розумні строки. Тому палата попросила ДП «НАІС» продовжити строк для замовлення бланків за попередньою ціною на один тиждень. А в майбутньому - просить інформувати нотаріусів про зміну ціни бланків заздалегідь, принаймні за 10 днів до дати, з якої підвищується ціна на бланки.

Платіть менше - отримуйте більше! Тільки у квітні економте 50% при замовленні LIGA 360: Бухгалтер (Преміум). Встигніть замовити за вигідною ціною.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини