Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Хто встановлює пільги зі сплати за землю та нерухомість на територіях, щодо яких прийнято рішення про евакуацію населення

14 травня 2024, 13:05
150
0
Автор:
Реклама

Контролери ГУ ДПС у Вінницькій області оприлюднили роз'яснення про пільги зі сплати за землю та нерухомість на територіях, щодо яких прийнято рішення про евакуацію населення. Як повідомляють фахівці, населення рішення про проведення евакуації приймають:

1) на державному рівні - Кабінет Міністрів України;

2) на регіональному рівні - Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації.

3) на місцевому рівні - районні, районні у містах Києві чи Севастополі державні адміністрації, відповідні органи місцевого самоврядування.

Відповідно до КЦЗУ зазначені рішення є підставою для обов'язкового прийняття відповідним органом місцевого самоврядування або військовою адміністрацією чи військово-цивільною адміністрацією в межах територій, щодо яких прийнято рішення про обов'язкову евакуацію населення, рішень про встановлення податкових пільг зі сплати плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичних та юридичних осіб.

Органи місцевого самоврядування, військові адміністрації або військово-цивільні адміністрації зобов'язані щокварталу в 15-денний строк після закінчення податкового (звітного) кварталу подавати контролюючим органам за місцем розташування земельних ділянок, земельних часток (паїв), об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, станом на перше число відповідного кварталу, інформацію щодо рішень про встановлення податкових пільг зі сплати плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичних та юридичних осіб, прийнятих на підставі рішень органів, зазначених у ч. 3 ст. 33 Кодексу цивільного захисту населення (крім керівників суб'єктів господарювання), про обов'язкову евакуацію населення.

Радимо також ознайомитися зі статтею «Плата за землю та податок на нерухомість: із 16.03.2024 діють нові пільги».

Спробуйте LIGA360 PRO - рішення нового покоління для пошуку й аналізу інформації. Знаходьте відповіді, консультації експертів та алгоритми дій для вашої сфери діяльності. Більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини