Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Для проставлення апостиля до ДПС потрібно подати заяву

14 червня 2024, 13:45
131
0
Автор:
Реклама

Апостиль на офіційних документах, які видаються ДПС та її територіальними органами, здійснюється ДПС відповідно до Правил проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав. Про це відзначили спеціалісти ГУ ДПС у Львівській області.

Для проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав, заявник подає до ДПС заяву, в правому куті якої зазначаються власне ім'я та прізвище заявника, його місце проживання, контактний телефон, документ, що посвідчує його особу.

У заяві про проставлення апостиля в ДПС заявником зазначаються:

- документ (назва), який надається для проставлення апостиля;

- назва країни, в якій буде використовуватися документ;

- надання згоди на обробку персональних даних заявника;

- поштова адреса, на яку буде надіслано документ (документи) з проставленим апостилем, або обґрунтованою відмовою, засобами поштового зв'язку АТ "Укрпошта";

- телефонний номер заявника;

- дата, особистий підпис, власне ім'я та прізвище заявника.

Якщо пакет документів подає представник, то додається довіреність, видана належним чином, із зазначенням повноважень представника.

Відповідно до п. 1 Правил, документи, які надаються для проставлення апостиля, повинні містити підпис посадової особи контролюючого органу та печатку.

Рекомендовані форми заяв про проставлення апостиля в ДПС України на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав, для фізичних та юридичних осіб, розміщені на вебпорталі ДПС за посиланням: Головна/Діяльність / Апостиль / Форми Заяв про проставлення апостиля в Державній податковій службі України на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав для фізичних та юридичних осіб.

Радимо також ознайомитися зі статтею «Застосування договорів про уникнення подвійного оподаткування».

Хочеш дізнатися секрети успішної роботи з інформацією? Замов презентацію нової LIGA360. Дані та джерела для всієї команди: топменеджерів, юристів, бухгалтерів, копмлаєнс-фахівців і не тільки.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини