Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін збільшив розмір грантів до 500 тис. грн

Реклама

Кабмін вдвічі збільшив граничну суму грантової допомоги на розвиток бізнесу за програмою «Власна справа». На сайті Урядового порталу зауважили, що «Власна справа» є компонентом програми єРобота, для тих підприємців, які працюють у Харкові чи Харківській області.

Відтепер вони можуть отримати допомогу від держави на розвиток бізнесу на суму до 500 тисяч грн. Таким чином КМУ стимулює розвиток економіки регіону, який потерпає від системних регулярних обстрілів.

Державна програма єРобота, інформують у Мінцифри, дає більше можливостей майбутнім та дійсним підприємцям заробляти, розвиватися, створювати робочі місця й підтримувати економіку.

Оновили умови отримання гранту для всіх українців. Так фізособи, які стануть ФОП, можуть не створювати робоче місце для грантів до 75 тисяч грн.

Тож нині маємо такі загальні умови:

  • від 50 000 грн до 75 000 грн - не обов'язково створювати робочі місця, така умова діє виключно для фізособ, які ще не зареєструвалися, як ФОП;

  • від 75 000 грн до 150 000 грн - необхідно створити 1 робоче місце для фізособ, які ще не зареєструвалися, як ФОП;

  • від 50 000 грн до 150 000 грн - необхідно створити 1 робоче місце, це умова для всіх;

  • від 150 000 грн до 250 000 грн - необхідно створити 2 робочих місця для всіх.

Отримані грантові кошти можна витратити на оренду, обладнання, меблі, програмне забезпечення, маркетинг та рекламу тощо.

Підприємцям, які бажають долучитись до грантової програми «Власна Справа» потрібно зробити наступні кроки:

  • Зареєструватися або авторизуватися в кабінеті громадянина на порталі Дія за допомогою BankID або електронного підпису.

  • Заповнити онлайн-заявку на порталі Дія.

  • Прикріпити бізнес-план за формою.

  • Підписати електронним підписом та відправити.

Нова LIGA360 змінює підходи в роботі з інформацією. Відтепер всі джерела даних в єдиному комплексному продукті: законодавство, судові рішення, аналітика, реєстри, санкційні списки та медіа. Замов індивідуальну презентацію прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини