Призупинення дії трудового договору оформлюється наказом або розпорядженням роботодавця, в якому зазначаються:
причина призупинення, зокрема, неможливість обох сторін виконувати свої обов'язки;
спосіб обміну інформацією між сторонами;
строк призупинення трудових відносин;
кількість, категорії, прізвища, ім'я, по батькові (за наявності) працівників;
реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для тих, хто з релігійних переконань відмовився від номера та має відповідну відмітку в паспорті) працівників;
умови відновлення дії трудового договору.
Про це нагадали під час інформаційного семінару в медичному освітньому закладі посадовці управління інспекційної діяльності у Запорізькій області. Вони звернули увагу на те, що доцільно робити індивідуальні накази, а не зведений.
Оскільки призупинення дії трудового договору не є припиненням трудових відносин, прізвище працівника з табеля обліку не видаляється. Відсутність у зв'язку з призупиненням дії трудового договору можна позначати в табелі як неявку з інших причин або ж запровадити власне позначення для обліку таких працівників.
Радимо також ознайомитися зі статтею «Лікарняні суміснику від ПФУ: чи можна нарахувати, якщо за основним місцем роботи призупинено дію трудового договору».
Кадровий облік для вашого бізнесу - без турбот, з новою LIGA360! Отримайте аналітику і покрокові алгоритми дій у разі звільнення, прийняття працівників на роботу чи нарахування відпускних. Замовте персональну презентацію прямо зараз.