Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ГНСУ нагадала про особливості декларації про майновий стан і прибутки

26.04.2012, 11:02
126
0

ГНСУ нагадала, що 13.02.2012 р. набув чинності наказ Мінфіну, який вніс ряд змін у форму податкової декларації про майновий стан і прибутки і в Інструкцію по її заповненню.

Зокрема, зменшена кількість розділів декларації, кількість додатків до неї, визначений порядок представлення декларації держслужбовцями, депутатами, суддями і іншими чиновниками, а також претендентами на ці посади.

При цьому вказані особи у випадках і об'ємах, визначених законами, заповнюють і подають тільки додаток 7 до декларації без самої декларації і додатків 1-6 до неї. Якщо такі особи також зобов'язані подати декларацію згідно з вимогами розділу IV НКУ, то вони, окрім додатка 7, також заповнюють і подають декларацію і відповідні додатки до неї.

Платники податків, які зобов'язані (мають право) подати річну податкову декларацію про майновий стан і прибутки, але проживають не по місцю реєстрації (прописки), представляють декларації в органи податкової служби за своєю податковою адресою, тобто по місцю реєстрації згідно з паспортними даними (лист від 19.03.2012 р. № 4958/6/17-1115).


Увійдіть, щоб залишити коментар